زندگی نامه


فرزند مرحوم حاج نجفقلی، در سال ۱۳۴۱متولد شد تحصیلات خود  را در دبستان پرتو خمینی شهر  گذراند، درکلاس سوم هم زمان کلاس پنجم را مطالعه و در امتحان متفرقه موفق به اتمام دوره ابتدایی گردید. در مدرسه  راهنمایی امام خمینی ( ره) محله فروشان ادامه تحصیل داد و در دبیرستان  شهدا و در رشته تجربی تا کلاس چهارم تحصیل نمود. سپس وارد حوزه علمیه اصفهان شد، مقدمات و سطوح عالیه را گذراند و با شرکت  در امتحانات حوزه علیمه قم موفق به کسب مدرک گردید. چند سالی در  درس خارج فقه و اصول آیت الله عظمی مظاهری شرکت نمود، همزمان دروس زبان انگلیسی را تا سطح کارشناسی به پایان رساند، دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه می باشد.
در سال ۱۳۷۹وارد قوه قضائیه شد و به عنوان قاضی دادگستری مشغول به خدمت و اکنون رئیس شعبه ی ۱۰۸ دادگاه کیفری۲ اصفهان می باشد. سابقه حضور در هیأت حل اختلاف اداره کار و آشنا با مسائل کار و کار گری سابقه حضور در هیئت های حل اختلاف مالیاتی و آشنا با مشکلات مودیان و همچنین سابقه حضور در کمیسیون ماده ۱۰۰شهرداری سابقه خدمت در شورای حل اختلاف و ازجمله قضاتی که شخصاً در شورا حضور یافت و از نزدیک به مسائل مراجعه کنندگان رسیدگی می نمود و زمانی که نتوانست شخصاً حاضر شود، از شورای حل اختلاف انصراف داد.

سوابق انقلابی
قبل از انقلاب همراه برادر شهیدش همگام با جوانان انقلابی شهر در پخش اعلامیه و شعارنویسی شرکت فعال داشت و بعد از پیروزی انقلاب به فرمان امام (ره) راهی جهبه جنگ شد و چند بار در جبهه حضور یافت و به درجه جانبازی مفتخر گردید. افتخار برادری شهید محمد (علیجان) دویستی را دارد. با توجه به سوابق تحصیل حوزوی و حضور در درس خارج، آشنا با مسا ئل دینی و شرعی است و با توجه به سوابق طولانی تصدی گری امر قضا آشنا با مشکلات جامعه و خانواده  است.